אודות

את לא כמו כולן

ברוכה הבאה למהפכה הגדולה ביותר בתחום הקוסמטיקה!

יש לך סטייל שהוא רק שלך. את בוחרת את התזונה שלך בקפידה. הקריירה שלך, הזוגיות שלך, הדרך שבה את צוחקת כשמישהי מספרת משהו ממש מצחיק, היא רק שלך. אז למה את מסתפקת באותו קרם פנים גנרי שיש לכולן? לכן הצטרפנו למהפכה הכי משמעותית בתחום הביוטי: מוצרי טיפוח בהתאמה אישית. הקמנו את JELIXIR כי הבנו שלכל אחת מאיתנו יש עור עם צרכים שונים שדורשים טיפול ייחודי ומותאם אישית. רקחנו שני קרמי בסיס עשירים ומזינים, אותם ניתן לשדרג ולהתאים אישית ע”י הוספת בוסטרים לפי מה שהעור שלך צריך.

אנחנו מאבחנות את העור שלך והצרכים שלו בשאלון און ליין מהיר ואז מתאימות לך את קרם והבוסטרים הנכונים לך. התוצאה הסופית היא קרם שמתאים לך. לא גם לחברה שלך, גם לאמא שלך וגם להיא שבטוחה שהיא יודעת יותר טוב מכולן.

בואי נכיר מקרוב: השאלון

1

כדי להתאים לך את הקרם שלך, אנחנו רוצות להכיר אותך יותר טוב. איך אנחנו עושות את זה? אנחנו מתחילות בשאלון קצר ומהיר. מה סוג התזונה שלך? איך את מטפלת בעור כרגע? האם את חשופה לאור שמש על בסיס יומיומי? האם יש לך אדמומיות ואקנה או אולי את דווקא זקוקה לבוסט של אנטי אייג’ינג? הבנת את הרעיון. הנה השאלון.

אנחנו מתחילות לעבוד: הקרם

2

בהתאם לנתונים ששיתפת איתנו, אנחנו מתחילות להרכיב לך את הקרם והבוסטר שהכי מתאימים עבורך. כל אחד מהמרכיבים הטבעיים והפעילים שאנחנו מוסיפות נועד לייצר שינוי לטובה בעור שלך ובשגרת הטיפוח שלך וכדי שתוכלי להתחיל לראות תוצאות הכי מהר שאפשר.

ברוכה הבאה לשגרת הטיפוח החדשה שלך

3

קיבלת את הקרמים החדשים שלך, תתחדשי! זה מרגש גם אותנו. עכשיו את רק צריכה ללחוץ על משאבת קרם הבסיס לתוך כף יד נקייה (לחיצה אחת מספיקה בדיוק) ולטפטף טיפה אחת מהבוסטר על הקרם ולערבב את הפורמולה החדשנית שיצרת. להתמרח ולהתחיל להתרגל לחיים חדשים של העור שלך. אנחנו כבר מחכות לשמוע מה את חושבת.

חשוב לנו להגיד ואנחנו מקפידות

כל הבוסטרים והקרמים שלנו הם וגאן פרינדלי, לא נוסו על בעלי חיים, לא מכילים רכיבים מן החי, הם מכילים בתוכם רכיבים אורגניים, ללא פאראבנים, ללא סולפטים, ללא שמן מינרלי, והם מיוצרים בישראל, תוצרת כחול לבן. כל הקרמים והפורמולות בפיקוח ובאישור משרד הבריאות. להשלמת ושדרוג הטיפול, אנו מציעות את מכשיר ה ION, מכשיר לשימוש ביתי המבוסס טכנולוגיה יפנית מהמתקדמות בעולם. המכשיר, בעל שישה מצבי הפעלה, פועל להענקת תוצאות מרביות ומיטיביות ומצבי רטט שונים המסייעים להחדרת הרכיבים הפעילים לתור העור. התוצאה היא מראה זוהר, בוהק, צעיר ורענן.

לא נוסה על בעלי חיים

 אנו מצהירות שאיננו עורכים ניסויים בבעלי חיים וכל הספקים שאיתם אנו עובדות מחוייבים לקוד האתי שלנו.

ללא פארבנים

כל המוצרים הם ללא פרבנים, ללא SLS, ללא שמנים מינרלים,
פטרוכימיקלים מזיקים או תוצרי נפט

מכיל רכיבים אורגניים

הקרמים שלנו מכילים שמני הזנה ואנטי אייג’ינג פעילים ממקור צמחי. שילוב השמנים הצמחיים מעשיר את העור בלחות תוך כדי שמירה על בריאות העור

מיוצר בישראל

כל המוצרים שלנו מיוצרים בישראל

התאמה אישית

כל פורמולה (שילוב של קרם בסיס ובוסטר) מבוססת על שאלון האבחון שלנו ומותאמת לך במדיוק

באישור משרד הבריאות

המוצרים שלנו מאושרים ע”י משרד הבריאות.

לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
×